Замовити прибиранняЗаявку успішно відправлено. Ми звяжемося з Вами для уточнення деталей.

Пиво

Рахівське світле - Пивоварня "Ципа"

Класичний світлий лагер з приємним солодовим смаком і стриманою гірчинкою в посмаку, зварений на рідному закарпатському солоді. Ніби нічого ж надзвичайного, але то є "Ципа"!

Земан Традиційне - Луцький пивзавод

За словами виробника, це світле пиво зварене за найкращими традиціями пивоваріння, з використанням високоякісного ячмінного солоду, що надає приємний і неповторний смак з добре вираженою гіркотою і тонким ароматом хмелю. Смак "Земан Традиційне" не змінювалося ще з 1888 року, дата заснування заводу. За технологією приготування напою використовується тільки натуральна сировина, вирощене на Україні. Поєднання неперевершеного м'якого смаку і яскравого аромату зробило це пиво одним з найпопулярніших серед сортів Луцького заводу.

Litovel Premium Dark темне - Litpvel (Чехія)

Володіє приємним карамельним ароматом середньої інтенсивності і характерним кольором чорного дерева. Відмінна природна гостринка і ніжний карамельний смак з тонкою гірчинкою хмелю і відтінком кави в кінці.

Milk Stout - "Varvar Brew" (Київ)

О, перша за день філіжанка кави! Це солодко-палено-вершкове щастя! А Milk Stout – це те саме, тільки пиво. Суміш солодів вівсяного і житнього, карамельного і добряче смаженого ячмінного надає йому розкішного шоколадного смаку з ледь помітним натяком на гіркоту. Лактоза перемежовує кавові і палені смакові відтінки, і робить цей стаут ніжним і лагідним. Задоволення такого ж штибу, як і від ранкової чашки капучино.
Бронзова медаль International Beer Challenge 2019
Бронзова медаль World Beer Idol 2019
Бронзова медаль International Beer Challenge 2017
Country Winner WBA 2017

Back to Black - "Varvar Brew" (Київ)

Опиратися поклику стаута виявилося неможливо, тому ми повертаємося до нього. Back to Black - сухий, палений, кавовий, як годиться, для любителів класики і тих, хто за ідеал пива має Гіннесс. Ідеальний для того щоб неспішно цмулити хоч цілий вечір за бесідами з друзями, його міцність це дозволяє.

Пшеничне - "Кумпель" (Львів)

КУМпельове пшеничне, як твій кум – з ним і за ним добре сісти і поговорити і про роботу і про долю України і про файну сусідку. Пиво легке і негірке, освіжаюче, світло-золотисте, як безкрайні поля пшениці під вечірнім сонцем.

Смакує з салатами, закусками з курки, м’ясними джерками, мідіями та навіть з фруктовими та ягідними десертами.

Western IPA - "Кумпель" (Львів)

Western IPA(West-Coast India Pale Ale) – добре охмелений і гіркий світлий ель помірної міцності,з квітковим ароматом
і добре вираженим солодовим смаком.

Ципа 100 - Пивоварня "Ципа"

“Ципа 100” — за стилем імперський пейл-ель, зварений на квітково-пряному хмілі Ella, землистому Columbus та ароматно цитрусовому Citra. Інтенсивно охмелений, достатньо міцний світлий ель без глибокої солодовості та залишкової солодкуватості. Сильно охмелений, але чистий, сухий, без жорсткості. Питкість — важлива характеристика цього пива.

Золотий Ель - "Кумпель" (Львів)

Золотий Ель володіє дуже приємним кольором – якщо дивитись на бокал із цим пивом, здається, ніби сонце наповнило його своїми проміннями. Але як і сонце , він може бути небезпечним - алкоголь гарно у ньому прихований. Квітковий легкий аромат поєднується із солодовими нотками французького багету, що надаєпиву відчуття повноти та свіжості; гірчинка помірна. Вариться з суміші традиційних англійських "білих" солодів та спеціальних видів хмелю, добре витриманий баланс, яких надає цьому пиву впізнаваний аромат, м'який смак та приємну гірчинку у післясмаку. 

Квасне на малині - Пивоварня "Ципа"

Легке кисле пшеничне пиво за традиційним рецептом з додаванням малини. Підійде як для поціновувачів цього сорту так і для любителів червоного сухого шампанського.  

Сидр чорна смородина - "Gardenz" (Запоріжжя)

Увібрав у себе соковитість ягід, що поєднується з кисло-солодким післясмаком яблук. Сидр звичайний газований солодкий червоний «Чорна смородина» яблучними відтінками.

Показано з 1 по 14 із 14 (1 сторінок)