Про пивоварні
Вам виповнилось 18 років?

Замовити прибиранняЗаявку успішно відправлено. Ми звяжемося з Вами для уточнення деталей.

Про пивоварні

Про пивоварні


 1. Пивоварня "Ципа"

  Гуцульська крафтова броварня «Ципа» заснована 2015 року у селі Кваси - надзвичайно мальовничій місцині Гуцульщині. Тут знають, як зварити відмінне пиво з яскравим, насиченим смаком, кожен ковток якого дарує справжню насолоду.

  Тутешні майстри пивної справи вміло поєднують багатовіковий досвід карпатського пивоваріння із сучасними технологіями. Якість гарантує німецьке устаткування Braumeister.

  За всіма канонами, крафтове пиво варять з натуральних інгредієнтів, де не менше 50% солоду в основі. Інші добавки - лише для поліпшення та ускладнення смаку. Пивовари гуцульської броварні «Ципа» використовують тільки найкращий солод, хміль та дріжджі (переважно з Німеччини та Чехії).

  Однак, гуцульське пиво відрізняється неповторним карпатським колоритом, адже варять його на воді з місцевого високогірного джерела, не піддаючи її спеціальній обробці. Тож можна сміливо вважати, що «Ципа» несе в собі енергію карпатської природи.

  Окрім того, тутешній крафт регулярно збагачується оригінальними гуцульськими акцентами, як, наприклад, яфени, карпатські трави чи смерекові гілочки.
  Процес бродіння проходить у спеціальних чанах, котрі за формою дуже нагадують яйця. Це і дало назву броварні, адже «Ципа», як пташеня, народжується з яйця.

  Дозріває пиво у старовинному підвалі природно, без жодного прискорення: щонайменше 30 діб (а деякі сорти і по кілька місяців) . Узагалі, в броварні «Ципа» дуже мало автоматизації, усю роботу виконують люди, відтак це пиво дійсно ручної роботи.

 2. Пивоварня "Дідько"

  Табаско, ківі, томати, манго, бальян, полуниця це далеко не повний список що Дідько може покласти в пиво. Але також ніхто не забуває про класичні лагери, бельгійски сорти. Дідько дуже любить колабараціі, це коли два, чи більше пивоварів, п’ють, варять пиво, і знову п’ють. Результат такої співпраці завжи унікальний, і завжи смачний що доводять спільні проекти з броварнями Німечини, Польщі, Білорусі та багатьма українськими друзями. Замовляй пиво у нашій крамничці на сайті, або вимагай у бармена твого пабу чи бару. А де Дідько?!