Подячний молебень на закінчення навчання у недільній школі

04.06.2017


       В суботу, 3 червня 2017 року Божого, в Покровській дитячій недільній школі відбулась остання зустріч в цьому навчальному році. Розпочалась вона подячним молебнем на якому діти разом з батьками молились і дякували за минулий навчальний рік.

     Після молитви настоятель храму о.Михайло Садовський привітав всіх діток із закінченням навчального року. "Бажаю вам гарного відпочинку і з повними силами приходьте до нас у вересні і не забувайте про знання, які ви здобули в нашій школі, не забувайте робити добрі справи всюди, де б ви не були" - сказав о.Михайло.

      Потім настоятель вручив дітям з молодшої та старшої групи "Весняного сезону - 2017" подяки та подарунки за найбільшу кількість лепт, які вони зібрали за останні три місяці, а також подяки і подарунки Учням Року з молодшої та старшої групи, які були найактивніші і зібрали найбільшу кількість лепт протягом всього навчального року. Ними стали Гончаренко Ілля (199 лепт) з молодщої групи та Василь Яцишин (193 лепти) - з старшої.

     На закінчення зустрічі катехит Тарас Левицький подякував дітям та батькам за плідну і насичену працю, побажав не забувати тих знань які вони здобули, під час канікул відкривати Святе Письмо, роздав картки успішності та побажав гарного літнього відпочинку і до зустрічі у вересні, адже в новому навчальному році чекає нас багато цікавого...